Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V telepítésében hiba...

GTA V telepítésében hiba történt, hogy tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy új gépünk lett. Erre is felraktam a GTA V-t de a social klub bejelentkezés nem ment ezért csináltam egy új fiókot. De azt nem tudtam h a fiókhoz párosítva van a megadott kód amivel a játékot kell telepíteni. Szóval most be vagyok jelentkezve egy Social klub fiókba amivel nem enged továbmenni a játék mert már az előző fiókhoz van megadva a kód. És én marha az autómatikus bejelnetkezésre mentem rá az új fióknál így ha megnyitom a játékot rögtön a rossz fiókot hozza be és ha rámegyek arra h back akkor folyamatosan a loading megy és nem dob vissz a abba a menübe ahol a régi fiókkal be tudnék jelentkezni. Már egyszer letöröltem az egész játékot és újratelepítettem de ugyan ez a helyzet. Mit csináljak?

2016. ápr. 24. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!