Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újra meg kell vennem a wow...

Újra meg kell vennem a wow kiegészítőit ha már lejárt a játékidőm?

Figyelt kérdés
körülbebül fél éve abbahagytam az eredeti wowot, de most vissza mennék. tokent nem tudok venni mert sajnos kevés golddal hagytam ott, és az ára azóta felment. az összes kiegészítőt meg kell vennem újra?

2016. ápr. 24. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell megvenni újra, senki se játszana vele, ha egy kis szünet miatt meg kellene venni. Kifizeted a havidíjat és tolod.
2016. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2016. ápr. 24. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kell megvenni a kiegészítőt, ha új jön ki. Mivel fél éve még nem jött ki új, ezért csak a havidíjat kell kifizetni.
2016. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne menj most vissza. Hidd el nem éri meg. Max a Legion-ra, bár bevallom én már nem hiszek abban hogy egy jó kieg lesz. Szép lassan elfog hullani a wow is.. :( És vele együtt az mmorpg műfaj. Sajnos...
2016. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a Legionra mindenképp visszamegyek,de az még kérdéses hogy előtte megveszem vagy sem, mindenesetre köszönöm a válaszokat :D
2016. ápr. 24. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!