Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Twilight szerepjáték? Az milyen?

Twilight szerepjáték? Az milyen?

Figyelt kérdés

Nem olvastam a könyveket, nem láttam egy filmet sem, hallomás információim vannak róla. Csak azt szeretném tudni, hogy annak mi értelme? Van külön már hozzá szerepjáték, szabályrendszerrel, van amolyan házi sufnituning Vampire átdolgozás?


Esetleg egy kicsi modult leírhatna valaki, aki mesél ebben a világban. Légyszi ne kapjak már olyan választ, hogy "fúúúúúúj tvájlájt" meg hasonló. Elismerem, nekem sem tetszik az alapötlet, de hát ha ennyi rajongója van, valamit csak tud? Miben jobb, mint az eddigi Vampire szerepjáték, vagy a töbi vámpíros film, történet?


2010. ápr. 7. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
piiinaaszőőőőr
2010. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát elég érdekes lenne Vampire: The Masquarade-ből átdolgozni mivel el kéne felejteni hogy a vámpírok elégnek a napon, hogy nemzőképtelenek, el kéne törölni a klánokat, stb. szerintem csak ilyen online írogatós szerepjáték oldalak vannak. van magyar is szép számmal. de annyira soha nem érdekelt hogy utánnanézzek.
2010. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Képzelem, torreador kiáll a napra csillogni :D
2010. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Vámpír: A Maszkabálban benne vannak ezek a szarok. Gyanítom,hogy onnan nyúlta le az Alkonyat írója.

Hígvérűek-nek hívják őket: vagyis a 14-15dik generációs vámpírok akik már inkább emberek mint vámpírok.

2010. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Twilight alapú szerepjáték csak fórumos változatban van. Ez a legismertebb és legnépszerűbb: www.z7.invisionfree.com/twilightworldvol3

Más féléről nem tudok, eltekintve a több száz, két hétig létező, Cullenekkel teletömött nyáltengertől.

2010. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát nem tudom én fent voltam ezen a fuudenépszerű fuuudejó tw3-on és nem tudom, inkább legyek fent egy olyan oldalon ami létezik kb 2 hétig minthogy egy ilyenen.a játék az oké, elment, de ami a háttérben ment arról inkább no komment.klikkesedés elitcsoportok. az előbbi hozzászólás is tükrözi,hogy jobbnak képzelik magukat a többieknél aki meg nem írt olyan jól vagy valami azt le volt sz*rva magasról. ez is mutatja, hogy miért tart az oldal már a harmadik kiadásnál és minden a háromban más más adminokkal... ;)
2011. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!