Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez most mi? Segítség! Sims...

Ez most mi? Segítség! Sims Freeplay

Figyelt kérdés

__KÉRLEK SEGÍTSETEK!__


A Sims FreePlay-ban melyik gyűrűt kell venni a párnak, hogy azt elfogadja?

Mert már vettem 1750§-est, 8050-est, 3, 6, gyémántost, és egyikket se fogadta el, akkor most gyűlytsek 10 gyémántot páronként, vagy mi?


__KÉRLEK SEGÍTSETEK!__



2016. ápr. 25. 18:52
 1/3 Simsfunforever válasza:

Rengeteget kell Woohoo-ztasd majd nagyon sok szerelmes csevegést kell tartanod. A lényeg, hogy együtt legyenek. Ha meg kaptad 'a szerelem szigetet' több opció is előjön szerelemmel kapcsolatban. Pl. A hinta ágy. Remélem tudtam segíteni.

Üdv. Simafunforever

2016. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Simsfunforever válasza:

Rengeteget kell Woohoo-ztasd majd nagyon sok szerelmes csevegést kell tartanod. A lényeg, hogy együtt legyenek. Ha meg kaptad 'a szerelem szigetet' több opció is előjön szerelemmel kapcsolatban. Pl. A hinta ágy. Remélem tudtam segíteni.

Üdv. Simsfunforever

2016. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a woohoo-s cuccot még nem próbáltam, de a 10 gyémántos gyűrűt még mindig elvette.
2016. jún. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!