Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek baj, hogy kb...

Szerintetek baj, hogy kb 1,5-2 óra után már nem bírok Falloutozni? 17/F

Figyelt kérdés
Szeretem azt a játékot, de egy idő után a zene és a kép összessége elviselhetetlenül nyomasztó hatást vált ki belőlem. Az tény, hogy sose voltam az az erőszakos típus, de a horrorfilmeket és a Walking Deadet meg gond nélkül megnézem. Szerintetek baj, hogy egy játék ennyire ki tud akasztani lelkileg?

2016. ápr. 25. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Én az esetek többségében nem szoktam egy játékkal 2 óránál tovább játszani, max 3, de az már ritka.
2016. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, a horror teljeaen más mint egy Fallout vagy Stalker
2016. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annyit játszol, amennyit akarsz. Ha te 2 órát akarsz, akkor annyit, ha 15 órát, akkor annyit. Mindenkinek amennyi jól esik.
2016. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem persze nem baj. Részben ez is a Fallout lényege. A világnak vége az emberiség nagy része meghalt vagy mutálódott vagy pedig meg akar ölni. Minden sarkon veszély, sugárzás és szebbnél szebb lények. Bár én imádom a Fallout-ot, de tény, hogy a 3 elég durva lett. Főleg ha jobban elmélyedsz mi is folyt egyes Vaultokban. A 4 egyébként már vidámabb, több szín, vidámabb zene, de na azért tud az nyomasztó lenni.
2016. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én leűltem és egyhuzamban végigtoltam az egészet bő 1-másfél hét alatt, engem épp hogy a brutalitás és a hangulat kötött le, nameg mindig is szerettem a posztapokaliptikus játékokat pl. stalker ,Metro ahol atomról van szó.
2016. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!