Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Milyen küldetés jön?

GTA V Milyen küldetés jön?

Figyelt kérdés

Én most nem találok semmi féle küldetést senkivel a játékban .

Legútóbb a Trevornak az anyjának gyógyszeresautót kellett hoznom,de mire odaértem már sehol nem volt az anyuka. Ezután Trevor lefeküdt a földre és kiabált . Majd átváltozott Franklinre .

Videóba megnéztem hogy mit is kell csinálni Franklinnel a játékban,mert ami a balfelső sarokban lévő magyarázatot nem tudtam elolvasni,mivel nagyon homályos volt. Azt csinálták a videóban hogy Franklinnel leütöttek egy nőt ,majd beszállították egy taxiba ,utána kiszállt a taxiból és átváltották az embert Trevorra. Trevor pedig bedrogozott,beszállt az autójába és ment egyenesen,majd jöttek a rendőrök.

Ugyanezt megcsináltam ,ami a videóban volt,de amikor én beszálltam a Trevor autójába és mentem egyenesen,akkor nem jöttek a rendőrök.

Ezt eléggé furcsáltam...

Na mindegy,ez a menet után nem találok semelyik szereplővel küldetést . Mit kéne tennem ill.csinálnom?

És még szeretnék meg egy valamit kérdezni . Azt hogy, ha nem tudok egy küldetést végrehajtani,mivel nem tudom hogyan kell csinálni ,azt akkor hol nézzem meg hogy mit kell csinálni ? Vagy ha nincs küldetésem vagy nem találok, akkor azt hol nézzem meg hogy segítsen ebben ? (A videók nem mindig segítenek )

Köszönöm előre a válaszokat ! :)



2016. ápr. 26. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel a fősodratú storylinet kijátszottad így semmilyen küldit nem "jön". Max strangers and freaks küldiket találhatsz még itt ott, de azok ahány annyiféle hogy éppen hogy vagy mitől jelenik meg.
2016. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!