Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik egy játék...

Miért akadozik egy játék mikor meg van a gépigénye hozzá?

Figyelt kérdés
Csúcson futna a játék erre akadozik, pedig volt másik crack is, meg patch de akkor is, és tőbb játéknál is mikor meg van a megfelelő gépigény, számitogépen milyen baj lehet?
2016. ápr. 27. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem írod le se a játékot, se a konfigot, akkor nem tudunk segíteni.


A gépigény amit a játékhoz megadnak többnyire hazugság, marketingesek írják.

2016. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

Gépem:

Processzor: Pentium Dual-Core CPU E5400 @ 2.70 Ghz 2.70 Ghz

Memória: 3Gb Ram

Videókártya: Nvedia 9400Gt 512Mb

2016. ápr. 27. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:

"Csúcson futna a játék "-



Azért ne túlozzunk. :D

2016. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de rendesen menne :D
2016. ápr. 27. 19:16
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy is normal :D
2016. ápr. 27. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Driverek frissek? Gép portalanítva? Semmi túlmelegedés,nem normális dolgok?
2016. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy 2012es játék, de a 3gb ram elég soványka, főleg ha win 7ed van, aminél a 32 bit is alapjáraton megeszik 1.6 GB-ot, 64 bitesnél meg 2.2 GB-ot. Szóval ott már elvérzett szerencsétlen.


Ha akadozik, az processzor hiba (nem bírja, ami itt nem túl valószínű), vagy kevés a RAM (ez már annál inkább).


Ha ismerőstől tudsz kölcsön kérni, akkor adjon 1-2 ram modult és meg kell nézni úgy. Utána ha még mindig szakadozik, lehet gondolkodni egy videokártya cserében első körben.

2016. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Future Soldier egyébként RETTENETESEN van optimalizálva. Nekem GTX 960-al (ami sokkal erősebb a te videókártyádnál), i5-el és 8 GB Rammal is csak Medium/High egyvelegével van meg a 60 FPS FullHD-n. Így "csak" kb. 40-45 FPS-el játszom magas grafikai beállítások mellett (nem vagyok FPS majom, ezért engem nem zavar).
2016. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sniper elit v2 játéknál is akadozik mpedig meg van minden hozzá, koszi a válaszokat. és milyen videokártya a jó? nekem nem kell hogy fulllon legyen minden csak annyi kell hogy normális legyen minden.
2016. ápr. 28. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!