Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elmene ezen a gépen a Naruto...

Dunken Master kérdése:

Elmene ezen a gépen a Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3 Full aburst?

Figyelt kérdés

alaplap:Gigabyte GA-P43-ES3G

Proceszor:Inter core2duo e8500 3.16 ghz

Ram:2x1gb ddr2 Kingston

Gpu:Ati radeon hd 4600

A játék gépigényének utána néztem és ajánlottnál 8gb ramot ír ezért olyas valaki véleményét várom aki hason konfigurációval játszott rajta köszönöm előre is



2016. ápr. 29. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3- igen.
2016. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


bocsi,rosszat kopiztam.

2016. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát menne és nem kevés neki a 2giga ram?
2016. ápr. 29. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem a ram miatt aggódnék, hanem inkább a videokártya miatt. Ugyanis az bár még éppen megfelelne a minimumnak, AMD-s kártya, és a Storm 3-mat inkább NVIDIA-ra optimalizálták. Ez többnyire nem szokott gond lenni, de mivel a te kártyád elég régi és gyenge, így akadhatnak komplikációk. Mindenesetre egy próbát mindenképp megér. Modot ne használj! Azt már tuti nem bírná.
2016. máj. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nosound válasza:
Ide írom,hátha valakinek segít én egy Intel core2duo e6400 2,13ghz,Hd 5450 1gb videókár tyával ami sokkal gyengébb a Hd4600-nál tényleg sokkal és van még 4gb ram-om így alacsony grafikán 720p-ben 18-20fps,ami nem sok,de ellehet vele játszani.
2019. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!