Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen multiplayer játékokat...

Ceben11 kérdése:

Milyen multiplayer játékokat javasoltok igazán gyenge gépekre? Lehetőleg egy skype mellett is élvezhetően fusson

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek nem túl erős a gépe, és jó lenne egy alacsony gépigényű multi, lehetőleg ingyenes játék amiben elvagyunk. rengeteg minden szóba jöhet, ő ilyen minecraft kaliberű játékokkal ismerkedett korábban meg, nekem kicsit(jóval) nagyobb tapasztalatom van a dolog kapcsán...de nem ismerem a free to play kategóriát nagyon...

2016. ápr. 30. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Érdemes véleményeket olvasni az adatlapokon lent, ott leírják, ha free to play címnek van eladva valami, de pay 2 win, és élvezhetetlen ingyenesen.


De így hirtelen az Unturned jutott eszembe, az kábé minden gépen elfut, még ha ocsmányul is néz ki, állítólag jó, én még nem próbáltam :D

2016. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem az unturned f@s de a haverjaimnak bejon nezd meg youtuben amugy mester mc? vagy legendary mc ammm....

amugy vegyen bele 128gb-os szimet es rakasson bele 10-20ezerert 2 gb ramt a video kartyahoz szet kell szedni teljesen a gepet! ha van meg kerdes en nagyjabol ertek hozza... es a arat is tuom... :)

2016. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!