Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ötletet adni, hogy...

Tudtok ötletet adni, hogy milyen családot csináljak?

Figyelt kérdés
Sims 3-al játszom, megvan minden kiegészítő/cuccok csomag.

2016. máj. 1. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ezt sem tudod eldönteni, miért akarsz vele játszani? Ha egy vadidegen azt mondja neked, hogy két ázsiai leszbikus Sim neveljen hat gyereket, amikből három orvos legyen, három meg cirkuszi artista, akkor azt fogod csinálni?
2016. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyet értek az elsővel. Ez olyan, mintha én azt kérdezném, hogy mit rajzoljak. Kissé nevetséges...
2016. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyet értek az előző válaszolókkal, ez egy kicsit hülyeség.
2016. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nem kell a válas...egy másik kérdező ugyanilyen kérdeés tett föl és abból merítettem pár ötletet.....de milyen érdekes,hogy neki rendesen válaszoltak....na mindegy.
2016. máj. 3. 07:08
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
A Sims egy kreativitásra és önkifejezésre/önmegvalósításra kitalált játék, aminek nincs célja, nincs vége, kizárólag a saját terveink és álmaink megvalósítása. De te ahelyett, hogy a saját ötleteidet akarnád megvalósítani, egy fórumon kérsz ötleteket vadidegenektől. Másoknak ezernyi ötletük van, legfeljebb nem tudják, hogyan valósítsák meg őket. Még egyszer megkérdezem: miért érzed úgy, hogy neked ezzel játszanod kell, ha azt sem tudod, mit akarsz? Ha egy játékban sem tudsz dönteni és tervezni, mit fogsz csinálni az életben? Majd csak lesz valahogy, majd megkérdezel valakit...? :(
2016. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csörgő Bence válasza:
100%

Én bepróbálkoznék azzal hogy a nő összejöjjön azzal az Emit Relevarttal az Into the future-ből.

Bár nem tudom hogy lehet-e mert okkult sim és még megszépíteni se lehet:(

2016. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Próbáld meg az ilyen típusú simeket: emó, hippi, gót
2016. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!