Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A War Thunder nevű játékban...

A War Thunder nevű játékban szereplő adatok reálisak?

Figyelt kérdés
A repülőgépek végsebessége, maximális repülési magasság, fegyverzete... A valóságban is így volt?

2016. máj. 1. 12:02
 1/10 anonim válasza:

Tudtommal az adatok megeggyeznek.

Jó lenne hogyha a csatatéren működne is a dolog mert eggyes tankoknál a készítőknek igen elszált az agyuk.

Legfőképp az oroszoknál.

2016. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagyis?
2016. máj. 1. 12:10
 3/10 anonim válasza:

Gondolok itt a T34-esekre egy Stug-al nem vagyok képes komoly sérülést okozni egy T-nek.


HÁTULRÓL!!


Most is épp Wt-ből jövök mert olyan szinten felcsesztek az oroszok.


És nem az a legnagyobb baj hogy rossz helyre célzok,vagy hogy sz@r vagyok,egyszerűen az esetek 80%-ába ruszki fog győzni.


Minden kezdőnek a ruszkikat javasolják meg tudom érteni miért.Nem azt mondom hogy sz@rok a ruszki tankok csak azért ez tulzás.Nem csak én vagyok ezen a véleményen.

2016. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen az adatok elegge talalnak, ha valamit valtoztatni kell akkor megindokoljak hogy honnan kaptak az uj adatot.

az orosz szidokat meg nem ertem, 10000+ csataval nemigazan volt gond egy orosz tank kilovese. ahogy oroszban ulni sem ereztem hogy kulonlegesebb vagyok.

2016. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig érdekes, hogy egy orosz DUPLAFEDELŰ gép az első a listán. :P BF-109-esek, meg japán KI-k mellett. De köszi a válaszokat!
2016. máj. 1. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel indokolják azt,hogy minden 2. patchben változtatnak nèmelyik lőszer átűtèsèn meg berobbanási százalèk esèlyèn(!!!)? Fos játèk ez is mint a többi "ingyenes". Nagyon szimulátornak reklámozzák magukat,de mèg csatába se kell bemenned,hogy rájöjj mekkora sz*r(a nèmeteknek szinte mind 2.vhs tankja van,a ruszkiknak meg az amcsiknak meg ilyen hidegháborús f*ostartályaik). Aki többet tud a tankokról annál,hogy ágyúja van ès gurul az nem sokáig játszik War Thundert
2016. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6, nyilvan a Wt sem tokeletes, de ha tudsz jobb jatekot ebben a kategoriaban kerlek oszd meg velunk is.

kerdezo milyen listarol beszelsz?

2016. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A menet végén van egy kiírás, hogy ki hányadik a csapatban. Aki az első volt, csak ruszki kétfedelűje volt a harcban. Mondjuk lehet, hogy valaki kemény játékos volt, csak most kezdett az oroszokkal is játszani. Ki tudja... De arról a listáról beszéltem.
2016. máj. 2. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
az a lista nem mervado. bar az a ruszki gep nagyon jo, egy profi kezeben azt hinned hogy csaloval van dolgod. kis tierben tapasztaltan en is csinaltam 2500+ pontot mig a kovetkezonek alig volt 600, de ez nem jelenti hogy annyiszor is jobb vagyok mindig.
2016. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen azok. Annak az oka hogy sokszor hülyén történik a becsapodása néha a löszernek és nem üti át azt amit amúgy átkéne szimplán azért van mert nem tökéletes a sebzésmodel. Nem csak ruszki tankokról vannak irreális pattanások, bármelyiken előfordul. De különben wz adatok reálisak, egészen a kompozit páncélok megjelenéséig (9.0,9.3....) mert ott sokszor légből kapott adatok szerepelnek hiszen a páncélzatok nagy része titkosított. Az egyéb adatok mint a tank tömege, végsebesége,motorja,váltója viszont a legujjabb tankoknál is nyilvános szokott lenni így azok reálisok csak a nagy szüntő löszerek átütése és a páncélvastagság becslés. Majd talán egyszer lesz valami top br rebalance. De a 2. Vh-s korai hidegháborús adatok nyilvános forrásból is elérhetőek.
2021. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!