Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO ban mikor nullázódik a...

Hechs20032 kérdése:

CS:GO ban mikor nullázódik a versengő eltiltás ideje? Mert már k. urvára idegesít, h mások hülyesége miatt már vagy összesen 2 hónapra eltiltottak.

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hónap, 1 hónapig ha nem tíltanak el, akkor vagy 1 naposat kapsz, vagy ugyan úgy félórásat
2016. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónapos eltiltás nincs, az már vac ban, vacból is van időre menő meg végleges.


A tiltás ideje nem csökken, fél óra, 1 óra, 2 óra, 1 nap, 3 nap, 7 nap. Ha elérted a 7 napot, akkor minden egyes alkalommal 7 napot fogsz kapni.


A másik: mi az hogy mások hülyesége miatt? Miért sebzed le a társaidat? Nem tudsz célozni, gránátot dobni? Miért lépkedsz ki meccs közepén? Nem tudod végigülni azt a 20 percet amíg elvernek vagy mi?


Nekem 800 órával eddig 1 óra volt a legnagyobb eltiltásom, pedig tudnék mesélni a silver 1-es élményeimről az elején, mégse rage-eltem ki, nem lövöldöztem fejbe a csapattársakat stb.

2016. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Dehogynem csökken az legalabb ha nem erted akkor ne szólj hozza, :)
2016. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!