Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is szar volt az...

Szerintetek is szar volt az ideji Playit?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
ja
2016. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szar csak más. Nekem első PlayIt volt amin nem maradtam végig, pedig vidékre is le szoktam menni és még a Budapest Gameshown is voltam. Évről évre egyre több szerepet kapnak a videósok, a kisgyerekeknek is több programot csinálnak.

Nekem viszont lootal teli színpadok kellenének, meg jobb és több loot. Minél kevesebb bullshit előadás(a youtube videok és a tanulás...) Nvidia videókártyát évek óta nem osztottak a nagyszinpadon. Posztereket se láttam idén, meg rendezvény után hazavihető karton reklámokat se. Igaz azok Blizzard játékokhoz köthetőek.

Mióta nem a millenárisba tartják nem játszottam csak egy Wiis játékkal a helyszinen, a kihelyezett konzolok közelébe se mentem.

Az se tetszett, hogy esport fronton volt a csiga lassú 1v1 szinpad, pár HS tablet/laptop és a lenovo kupa. Emlékszem mikor 3 külön szinpad volt.

A videósokra visszatérve, az se volt az igazi, hogy volt egy nagy, közepes és kicsi videós az aláiros helyen. Engem speciál a kis videós érdekelt volna, de a sort elnézve legalább egy óra lett volna átjutni az Unfield fanokon. Egy három oszlopos megoldást jobban preferáltam volna.

Amit pozitivumnak tudok felhozni, az a interaktiv kaland elhagyása, legalábbis én nem találtam meg idén. Meg hogy az egyik csarnokot szinte csak a kisgyerekeknek szentelték, meg persze cosplay és társainak. Nem a PlayIT érdeme, de volt külön poszter árus boltrész is, aminek nagyon örültem.

Facebook kommenteknél találtam egy jó ötletet, más rendezvények mintájára a boltokat lehetne központositani.


Gondolom nektek más miatt tetszett/nem tetszett a rendezvény, de nekem ez a véleményem az ideiről.


(Ui.: Bárcsak a beadandómhoz tudnék ennyit írni megállás nélkül)

2016. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!