Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Counter...

Mi a véleményetek a Counter Strike (CS) -ről? (vélemények. Stb)

Figyelt kérdés

Az összes CS-re gondolok nem csak a GO-ra.


Mi az ami megfogott benne?

Miért tetszik,vagy nem tetszik?

Melyik részével játszottál?

Megéri megvenni?

Tényleg olyan jó mint mondják?

stb................



Előre is köszönöm a válaszokat.


2016. máj. 2. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
1.6 annak idején remek volt, hangulata is volt meg minden. Ma már gyenge gagyi klónok vannak.
2016. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A CS:GO-t megvettem, játszok vele ritkán, de nem vagyok benne valami kiemelkedő. Ezért nem is annyira tetszik. Akik profik már benne, azoknak biztosan élvezetesebb a játék. Nem nekem való, nem vagyok olyan jó refelxxel megáldva, de azért nem rossz játék. Hát megéri megvenni, ha szereted a hasonló MMOFPS játékokat, hisz ez a legnagyobb közülük, és neten egy CD kulcs még olcsóbb is mint a Steames 14 euró.
2016. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem egy kisebb kihagyás után újra CS:GO-zni, még mindig jó játék! Engem főleg a grafika fogott meg, mert minden kis részlete a pályáknak és a karaktereknek, fegyvereknek, hangoknak... szóval minden szépen ki van dolgozva (még így is, hogy teljesen Low grafikán játszom). Mindig gyorsan talál meccset, és néha még skineket is kapok. Jó játék, de gyors reflexek kellenek, különben hamar megutálod az egészet. :)
2016. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Najó, ez erős. Értem én hogy nagy kedvenc játéka valakinek, de a grafikát dícsérni? Kb mintha a ladára mondanád hogy milyen modern az alakja. A CSGO grafikailag vagy 10 évvel le van maradva, még a Source idején szép volt a széria, de mára már elég kevés. FŐleg hogy mechanikai dolgok nem klappolnak éppen a legjobban. :D
2016. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem szeretem, de valszeg csak azért mert béna is vagyok benne
2016. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a játékmenet dögunalmas, és borzasztóak a hitboxok, még a legutóbbi tweak után is. A közösség pedig a legmérgezőbb, amit valaha is FPS-ben láttam.
2016. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én teljesen egyetértek az utolsóval
2016. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az elején jó bulinak tűnt ez az egész CSGO-s dolog de ma már csak a műhelyben készített pályákon szoktam játszani.

Szerintem pénzkidobás ezt megvenni!!!

Viszont ha hülyéskedésre szeretnél használni egy játékot ajánlom a Garry's modot tökéletes arra,hogy a barátaiddal össze üljetek és játszatok.

2016. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!