Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a diablo 3-at?

Megéri megvenni a diablo 3-at?

Figyelt kérdés

Ez előtt még nem játszottam diablo-val és nem tudom hogy mire számítsak. Megéri kiadni érte azt pár ezer forintot?

És még annyi, hogy azt csak úgy lenne élvezet játszani ha valamielyik barátommal játszanám, vagy lehet egyedül is élvezni?


2016. máj. 2. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan játék, hogy több ezer órát is beletolhatsz. Viszont ha hagyományos játékként kezeled, akkor akkor pár órácska míg kiviszed a sztorit. Baráttal jobb játszani, mint mindent amiben lehet multizni. De a játék dobál be melléd játékosokat, ha úgy állítod be.
2016. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én rohadt nagyot csalódtam. Vannak F2P játékok ahol a story és a gearelődés is sokkal összetettebb és szórakoztatóbb mint ebben.... (Lásd: Path of Exile, Devilian) Én szívesen visszakérném az árát a Blizzardtól.
2016. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Egyik játékba sem érdemes sok időt beleölni. A pénz eléggé másodlagos szerintem.
2016. máj. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne érdemes egy játékba sem sok időt beleölni? Meg mi ez hogy másodlagos a pénz? Másodlagos??

Reggel 7 van ember, kellett nekem feljönni az internetre.

2016. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló! Te azért csalódtál benne mert eltér az elődeitől? Mert hallottam hogy sokaknak azért nem tetszik mert elfogultan azt várták a harmadik résztől hogy beáll a sorba és ugyanolyan lesz mint az elődei és ha ettől el lehet vonatkoztatni, akkor nagyon jó játék (én így hallottam).

3. Válaszoló! Volt annak értelme amit írtál? Vagy csak feljöttél ide beszólogatni azoknak akik szeretnek videójátékozni?

2016. máj. 3. 08:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Közel sem, én sosem játszottam az elődeivel.
2016. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most nem nagyon tudom ezek után se eldönteni, hogy megvegyem-e vagy ne, ahol eddig néztem mindenki vagy nagyon imádja a játékot vagy nagyon utálja.

Szerintetek én melyik véglet lennék? (Nem nagyon szeretem az fps játékokat amiben eszetlenül kell lövöldözni (pl: COD), ez előtt lol-oztam, de váltani szeretnék róla a közösség miatt. Ezek alapján szerintetek tetszene nekem a diablo?)

2016. máj. 3. 10:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont olyan monoton az egész. 10-15 órát lehet elvagy vele, de utána megunod. Ha meg már annyira arpgzni akarsz ott a Path of Exile, sokkal változatosabb mint a Diablo3
2016. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

A hozzászólásomnak több értelme volt, mint lepontozni csak azért mert vállaltam a vélényem. Én is szeretem a videójátékokat, főleg a jó videójátékokat, de emellett tudok szöveget is értelmezni, ami rólatok nem mondható el.


A másik... Egy videójáték árának a megkereséséhez töredékannyi időt kell dolgozni, mint amennyi időt a használatába beleöltök. Az meg hogy még a "sok" jelentését sem ismeritek, az nem engem minősít.

2016. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom, eléred a max szintet, vicces, jól elvagy a történettel és vége. Utána már csak a pontgyűjtés (szintlépés rendszer, csak mindig 1-1 elosztható pontot kapsz a + szint helyett) van, újra és újra ugyanazt kell csinálni. Én 100 pontot összeszedtem és otthagytam. Persze ismerősökkel biztos izgibb, de mikor 10x-re mészárolod le azt az 500 mobot már nem tűnik annyira izgalmasnak.


Persze embere válogatja. Én nem sajnálom a pénzt, az 40-50 óra amit beleöltem jó volt, mai játékokat 10 óra alatt röhögve kiviszi az ember és többe kerülnek (és gyakran újra sem játssza őket az ember).

2016. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!