Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strikeban kéne pár...

Counter Strikeban kéne pár csalás ha tudsz akkor leírod lécci?

Figyelt kérdés
legfőképpen nekem a falon átlátás kéne. Én nem a szerverekben használom hanem a lanba az egyik barátom ellen ő mindig csal szóval énis csalni szeretnék ellene de CSAK A LANBA CSALOK a szerverbe nem
2010. ápr. 8. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Vágd pofán h mi a faszér csal és nem kell ide csítelníííí
2010. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Há mond meg neki h ne csaljon az istenért. Én tudok de nem használom és nem is mondom el mert több csíííter nem kell!
2010. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
www.budoskiscsitervagyok.hu
2010. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nemtok cheatokat,de az interneten 100,hogy vannak,keress rá,biztos hogy találsz,amugy én már probáltam,éveken keresztül azt nyomtam örökké cheat nélkül,de mindig kinyirtak,ugyhogy fölbaszodtam és abbahagytam a counterozást..:S
2010. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
www.google.hu te szerentcsétlen hülyegyerek
2010. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallod megybaszlak anyáddal 1 üt ha csalsz te hülye gyerek baszom azt a non steam-mes anyad száját te!!!!!!!
2011. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Troll vaok oszt cs válasza:

ne csaljál még lanon se de ha tied a szervergép lanon akk banold ki ha csal, de ha azután is csinálja bannold az IP-t oszt csak akk old fel mikor nem vele játszol

am inkább írj egy cfg-t nem ér valami sokat de megteszi ha cfg-zel legalább nem bannolnak a szerveről 'hack' miatt...

2013. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!