Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone Wispers of Old...

Hearthstone Wispers of Old Gods update hiba: nem tudok váltani standard és wild mód között? Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Nem tudok váltani a játékban a wild és a standard mód között. Mi lehet a hiba és hogyan lehetne megoldani? Mikor először bejelentkeztem battle.net-en, frissítette a Hearthstone-t az 5.0.0-s változatra. Utána elindítottam a Hearthstone-t, de nem játszotta le az animációt, amivel bevezették a Wispers of Old Gods - year of kraken módot.

Viszont kaptam 3 pakli Old Gods kártyát és azt a "küldetést", hogy játszak két játékot standard módban további 5 pakli kártyáért.

Szeretném is őket megszerezni, de amikor rámegyek a Play-re, nem tudok választani standard és wild mód között (nincs ott az ikon!). Arra gondolok, hogy nem lett jó a frissítés. Letöröltem a programot és újratettem, de nem változott semmi. Megvan minden karakterrel minden alapkártyám. Kerestem sokat az interneten, de nem találtam másnál ilyen problémát. Mit lehetne csinálni?



#frissítés #kártya #hiba #update #WoW #wispers of old gods
2016. máj. 4. 16:01
 1/1 anonim válasza:
2016. máj. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!