Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azt hogy csinálják Honfoglaló-...

Azt hogy csinálják Honfoglaló-ba egyesek hogy én még el se olvastam a kérdést de ő már válaszolt is?

Figyelt kérdés

Ráadásul az esetek 95-98%-ában hajszálpontosan,évre pontosan el is találják a megoldást.

Cheatelnek vagy 220-as IQ-ja van az összesnek?



2016. máj. 5. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem először játszák.
2016. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha sokat jatszol vele akkor ismetlodnek a kerdesek, egy ido utan megjegyzed a valaszokat.
2016. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Van, aki segítséget használ vagy csal. Valaki viszont meg is jegyezheti. Bár néhol ezt én is furának tartom, mert egy teljesen egyszerű kérdésre segghülye választ ad, de azt, hogy mucsaröcsögén mikor főztek békaxarból először rumos majonézt évre pontosan tudja. És a hasonlók...
2016. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gauldoth ***** válasza:
87%
Vannak csalók. Én is találkoztam velük nem egyszer. Főleg akkor bukik ki, mikor a válaszokat kevesebb mint 1s alatt bevágja, ami ugye lehetetlen, ha legalább nem látja előre a kérdést.
2016. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sokan használnak segítséget. Tudod, van az a kalapács, papagáj meg minden sz*r. Én csak akkor használom, ha a váramat döntik. Szerintem ez így már nem jó, ahogy sokan használják. És az sem, hogy nincs idő végigolvasni, értelmezni a kérdést!! Élvezhetetlen lett a játék.
2016. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha sokat játszol vele, egy idő után rögzülnek a válaszok.
2016. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Már régóta nem Honfoglalózom a játék szabályainak az agresszivitást és hülyeséget támogató megváltoztatása miatt. Amúgy az olyan kérdéseket sem díjaztam, hogy mikor született Liptai Klaudia. Csak jól felhúztam magam egyesek viselkedése miatt is, miközben szórakozni akartam. Azok a gonosz röhögések is, amiket beletettek... Ízléstelen, bunkó játék lett, pedig az alapötlet jó lett volna. Az igazi műveltség nem évszámok tudása, hanem az összefüggések megértése. Arról pedig itt szó nincs. Lényegtelen hülyeségekkel van tele.
2016. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én ütöttem már 00.92-t.Nem lehetetlen!!!!!
2016. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Régen lehetett pontokért piát rendelni (manapság nem tudom mit adnak), a boltban nem szolgáltak ki, leszedtünk egy progit, ami magától jelöli be a választ. Még szürkén voltak a lehetséges válaszok, de már be is jelölte, de így is volt aki előbb jelölt (azonos progi, de jobb net), a végére már ezzel is kikaptunk, kezdetekben sok házibuli alapanyagát összeszedtük vele :)
2016. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Van olyan?
2017. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!