Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasins Creed 2-t nem sikerül...

Assasins Creed 2-t nem sikerül aktiválni. Tudtok megoldást? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Pár éve megvettem az Assasins Creed 2 című játékot és most újra szeretnék vele játszani. A problémám az, hogy nem emlékszek a régi e-mail címemre amivel regisztráltam az Uplay-re és amivel ott aktiváltam a játékot. Csináltam egy új uplay fiókot másik e-mail címmel de ide hiába írom be az aktivációs kódot, nem enged vele játszani mert a régin már egyszer aktiváltam. Tudtok valamilyen megoldást erre a problémára? Teljesen elfelejtettem a régi e-mail címem, fogalmam sincs, hogy mi volt az, évek óta nem használom. A játék viszont dobozos formában meg van, tehát bizonyítani tudom, hogy megvettem.

2016. máj. 5. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, kell agyvelő.

Ha ez megvan, akkor tudod, hogy több e-mail cím esetén egyet hivatalos levelezésnek tartasz fenn, egyet a fontos regisztrációt igénylő helyekhez (Steam, Origin, Uplay, Amazon, Ebay, Netflix, stb.) és ennek a kettőnek nagyon megjegyzed a bejelentkezési adatait (profilnév, jelszó), akár offline is eltárolod, hogy biztos meglegyen.


A szemétnek, ide-oda regisztrálni meg fenntartasz eldobható email címeket, amibe mehet a spam.


A lényeg! hogy ha egy címmel fontos helyre regisztrálsz, azt a címet jegyezd meg alaposan, ha meg új email fiókra migrálsz, írd át a vonatkozó fontos helyeken (Steam, Origin, Uplay, Amazon, Ebay, Netflix, stb.).


Ha meg mégis sikerült elbalfäszoskodni a dolgot, akkor a vonatkozó (Steam, Origin, Uplay, Amazon, Ebay, Netflix) helpdeskjéhez/consumer/technical supportjához fordulj. Ha őket meg tudod győzni, hogy az a te fiókod vagy hogy nem használtan vetted a játékot, akkor esetleg visszakapod a fiókot vagy deaktiválják a kódot a régin. Ha meg nem, így jártál.

2016. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért hiszitek azt, hogy a jelszavak csak dísznek vannak? És miért kell minden sz**ra külön email? Én 12 éve ugyanazt a Gmail fiókot használom mindenre.
2016. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!