Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszani szeretnék a Heartston...

Játszani szeretnék a Heartstone c. játékkal, hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlotta, hogy próbáljam ki. De nem szeretnék tőle kérni seegítséget. Már leszedtem a játékot, de először kérdezni szeretném, hogy szerintetek hogy álljak neki?

2016. máj. 5. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak arra vetted volna a fáradságot, hogy elindítsd, már tudnád, hogy rögtön egy oktató móddal kezdődik, ami nélkül a többi játékmódba sem kezdhetsz bele.
2016. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gauldoth ***** válasza:
100%

Hát ja, oktatómóddal kezdődik. De ha játszottál korábban más ilyen játékokkal (Magic, HKK),akkor eleinte kicsit értékrendzavarban leszel. Egy biztos, kezdésből ne kezdj Rogoue karaktert húzni. A bonyolult taktikákhoz nagyon sok lap kell. Egyszerűbb pár (2, max. 3) lapos kombókat építs fel csak. A lények itt sokkal halandóbbak, mint az előbb említett játékokban. szóval igazán rámenni több lapos kombókra csak sokkal később érdemes, amikor olyan szinten jók hozzá a lapjaid, hogy ha beleköpnek a levesedbe, akkor is tudj azokra reagálni. Addig maradj az egyszerű dolgoknál, és a magában is viszonylag erős lényeknél. (Ez nem azt jelenti, hogy skill nélküli legyen, hanem, hogy ne függjön (sokban) a többi lapodtól).


Szerintem így kezdd!


Amúgy meg szerintem csalódni fogsz. Eleinte jónak tűnik, de aztán rá fogsz jönni, hogy nagyon sokáig gyakorlatilag ugyamazzal a 6-7 takitkával játszó ellenféllel fogsz találkozni, és a legtöbb pakli 80-90%-át már abból tudni fogod, hogy mit tartalmaz, hogy ki játssza. Én hamar ráuntam, szerintem igazán élvezetesen sokféle stratégiákat csak magas szinten lehet játszani, mire már kb. már az epic és legendary lapok legalább fele megvan. De addig borzalmasan sok monoton csata kéne.

2016. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerettem volna "nem nulláról" indulni tudásilag, mert ha neten utánanézek, akkor az is csak a tutorial utáni részt mondja el, hogy mi van, és hogy mire számítsak. Nem, még sosem játszottam ilyesmi játékon, ajánlották, hogy ha akarom, próbáljam ki. Mindenesetre, 2 napja kezdtem, eddig tetszik. Aztán, nem tudom. Lehet ráunok. Lehet hogy rászokok. Csak azt nem értem, ill. nem tudom, hogy 0 Goldom van, mit csináljak, hogy növelhessem?

Mindenesetre, köszönöm a válaszokat! :)

2016. máj. 7. 18:42
 4/4 Gauldoth ***** válasza:
Küldetésekre ad 30-50-et. Azokat bal alul olvashatod el, egy felkiáltójeles gombnál a főmenüben. Ill. 10 arany üti a markod 3 győzelem után. Meg 100 az első 100 után.
2016. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!