Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akkor most mi az a gamerscore...

Akkor most mi az a gamerscore egészen pontosan? és ti komolyan veszitek, és gyűjtitek?

Figyelt kérdés
eddig engem különösebben sosem érintett meg, nem is voltam benne száz hogy mi. utánanéztem és annyit tudok hogy kb kapsz achievmenteket a játékokban és azért pl kapsz gamerscore pontokat. egyenlőre annyit tudok, hogy ez arra jó, hogy lehessen vele "menőzni", ami gondolom tényleg jó lehet, de őszintén én sosem voltam és nem is leszek achievmenthunter. csak végigviszem a játékot és kész. ti komolyan veszitek a gamerscore-t? vagy van akit még rajtam kívül egyáltalán nem érdekli?
2016. máj. 7. 01:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól sejtetted, a gamerscore tényleg semmire sem jó, ennek ellenére sokan élnek-halnak érte.

Konzolboltos barátom mesélte, hogy egy időben naponta adták el és vették vissza a King Kong című játékot, mert pár óra alatt "ki lehetett ezrezni".

2016. máj. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!