Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti várjátok az új Battlefieldet?

Ti várjátok az új Battlefieldet?

Figyelt kérdés
Trailer alapján szerintetek milyen lesz? Én nagyon várom,ha nem rontja el az EA,akkor az évszázad játéka lesz.

2016. máj. 7. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Utoljára a Battlefield 1942-vel játszottam, azóta nem vonz ez a sorozat, szóval nem, nem várom.
2016. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
nem a vh 1 szar mert az első világháborúban nem voltak gépfegyverek úgyhogy elvéreznék.
2016. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
BF... Az már úgy kifulladt mint a COD...
2016. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Az első világháborúban az amerikaiaknak meg a franciáknak voltak gépfegyvereik.
2016. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy az 1. vh-ban mindenkinek volt gépfegyvere mert az amcsik,britek szerettek üzletelni minden jöttmenttel hogy eladják a gépfegyvereiket. Lásd maxim,vickers géppuskák. Szóval ezek minden félnél megtálálhatóak voltak. Valamint sokan alakítottak rajtuk,így lett pl a német maschinengewehr sorozat.

Magát a játékot nagyon várom,az első világháború nem egy tucat téma játékok terén mint a második. Meg az első világháborúról kevesebbet tudunk ami miatt mégjobban vonzz. Remélem nem rontják el ezt a jó témát.

2016. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Én a hordozható géppuskákra gondoltam, az amerikaiaknak ott volt az m1918 a franciáknak meg a chauchat.
2016. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
#2: Ennyit a történelem-oktatásról. Leülhetsz, egyes.
2016. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

#6 jaa hogy hordozható :D

Hát igen az ritkaság volt. Ilyenkor csak puskákkal rohangáltak amikre max egy szuronyt raktak. Ennyi volt akkor még csak a tudomány. De így kell szeretni.

2016. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, várom :DD
2016. máj. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az ilyen "evszazad jateka" -ival tele van a padlasom...
2016. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!