Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War thunder-ben 15 repülő...

War thunder-ben 15 repülő megszerzése kb mennyi idő?

Figyelt kérdés
Ennyi kéne hogy meglegyen az első jetem.
2016. máj. 9. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

kb lehetetlen megmondani. nem az ido a lenyeg hanem hogy milyen jol jatszol, milyen boostokat kapsz.

mivel ha jol emlekszem tier kettes vagy, a hosszabb fele meg hatra van. en regota jatszom, kb 3 het alatt ki tudom farmolni lazan.

amugy mondd mar, mitol ilyen kulonleges egy jet? hogy nem szorakozasbol jatszol csak mindenkepp legyen mar egy jeted?

ha meglessz utana hogyan tovabb?

2016. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szórakozásból játszok.

Csak jó lenne ha lennének jeteim is. A videókban látom hogy 2 lövésből le lő egy gépet, ezért nekemis kéne jet.

Meg akkor kb. 8 repülő/csata, most meg csak kb 1-2 a realisticról meg ne is beszéljünk :( Amugy te hogyan tudod kifarmolni ilyen gyorsan őket? Én 31-napja játszok pont ma lett 190 órám benne, és még nem tartok sehol :(

amcsiknál is csak a p-38-nál tartok.

2016. máj. 9. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

videókban látom hogy 2 lövésből le lő egy gépet, ezért nekemis kéne jet - ezt kb minden geppel meg lehet csinalni amin legalabb 12.7 vagy nagyobb fegyver van.

ha propelleres gepekkel nem tudsz 2lovesbol kivenni valakit akkor jettel se fogsz.

azt hogy hogyan tudom kifarmolni mar leirtam az elso kerdesedben.

2016. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van nem erőltetem ezt a jetes dolgot, ha lesz-lesz ha nem akkor meg nem. Inkább csak szépen lassan húzom ki a gépeket aztán majd úgyis lesz egyszer.
2016. máj. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!