Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugyebár Jinx (League Of...

Ugyebár Jinx (League Of Legends) egy szabadon játszható karakter! Akkor minek kell feloldani?

Figyelt kérdés
Esetleg írnátok pár olyan dolgot, ami miatt érdemes lenne? Mert kedvenc karakterem, de most jelenleg nem értem mivel lenne jobb.

2016. máj. 9. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szabadon játszható, de csak ezen a héten, azután újabb váltás és akkor már mások lesznek a heti ingyen kipróbálható karakterek :)

Személy szerint én nagyon szeretem, erős és nem túl komplikált adc :D

2016. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Például azért mert jinx csak 5-ös fiók szintig ingyenes, utána elveszik tőled? Akkor tudsz vele játszani megint, ha bekerül a free champion rotation-be, szóval félévente 1-2 alkalommal játszhatsz vele, vagy megveszed és akkor választod ki, amikor akarod.
2016. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ohh, köszi a válaszokat :D
2016. máj. 9. 21:48
 4/14 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne, hogy szerintetek Caitlyn mennyire lenne jó karakter kezdőknek?
2016. máj. 9. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
ha nem lövöldözöl x millió Q-t akkor jó, nagy a hatótáv, viszonylag erős karakter, mana-t megtartani azért nem könnyű vele mert azt szereti enni, de az egyik legnagyobb lőtávval rendelkezik
2016. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kezdőknek caitlyn éppen határeset, de kezdőknek inkább tristana, jinx és urgot-ot ajánlanám. (én pl urgottal kezdtem)
2016. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Urgot-ot én is ajánlom sokan lenézik ,de elég jó kis champ ,ha figyelmesen játszol vele egy normális supp-al :D + Urgot jó top-ra is ^^

Kezdő adc-nek ajánlanám még Ashe-t is nagyon jó :D

2016. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy hozzátegyem, minden adc jó topra!
2016. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, minden adc-t hamar meg lehet fektetni topon soloban. Persze vicces, csak olyan papír hogy sokat nem ér, mert kap 1 ganket és hulla.
2016. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Caithlyn-t nem ajánlom kezdéshez mert pozicionálni kell vele és hát az kezdőknek nem erőssége :$ Viszont vegyél egy Garen-t topra vagy mondjuk egy warwick junglet. Nekem kezdőként ezek jöttek be :D És ha akarsz játszani ird meg privátban a neved és felveszlek (24es vagyok, leginkább support vagy mid)
2016. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!