Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Syndicate vagy Black Flag?...

Syndicate vagy Black Flag? (Assassin's Creed)

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a két játék között, szerintetek melyik a jobb?

2016. máj. 10. 18:51
 1/8 anonim válasza:

Hát AC-t szeretnél vagy egy kalózos játékot? A BlackFlag a legnagyobb sikerű AC de nem azért szeretik mert az AC sorozat része, hanem mert egy nagyon jó kalózos játék.(Több ismerősöm szereti a Black Flaget de a többi AC szóba se jöhet)

A syndicate pedig úgymond "hozza a kötelezőt" amilyennek szerintem a unity-nek kellett volna lennie.

De szerintem nézz meg 1-2 videót is és hagyadkozz leginkább a személyes véleményedre! ;)

2016. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Black Flag-gel magam játszottam (úgy-ahogy ki is "toltam"), a Syndicate-tel csak osztálytársnál játszottam kicsit. A Black Flag jobban tetszett. Nyitottabb, történeten kívül is bármit csinálhatsz. (Az AC III-mal ellentétben...) Lehet, hogy csak azért tetszik jobban, mert a téma jobban megfogott, vagy mert a Syndicate-tel keveset játszottam, nem tudom, de a IV egyértelműen jobban tetszett.


A Syndicate-nek egyetlen pozitívuma, hogy újabb.

2016. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Háát, ezek közül inkább a IV, de nekem eddig a III tetszett a legjobban.
2016. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A III-ban is bőven lehetett mit csinálni a főküldetéseken kívül, én volt hogy 3 napig hozzá se nyúltam a főszálhoz.


Játszottál korábbi AC epizódokat? Mert ha igen, akkor a Black Flag eléggé önismétlő lesz. Minden amit a III-ban kidolgoztak, azt összegyúrták a Black Flagre, kinyújtották mint egy rétestésztát és más körítést adtak neki. A sztori bugyuta, a küldetések rémunalmasak, viszont szórakoztató kalózkodni, meg szép nagy a világ - csak kár hogy egy idő után semmi újdonságot nem fog mutatni. Ha szereted a kalózokat, jobban mint a Syndicate világát, akkor Black Flag.


Egyébként a Syndicate midnen szempontból kiforrottabb és változatosabb. A Black Flag inkább egy spinoff.

2016. máj. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 íazazazazaza ***** válasza:

Szerintem Black Flag, nekem fav maradt eddig.

Nagyon jól eltalálták szinekben, hangulatban, szerintem jobban mint a Syndicatet, de ez saját vélemény.

De töltsd le mind kettőt :P


Üdv, :D

2016. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Black Flag a legjobb szerintem.
2016. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most a Black Flaggel játszok, és szerintem remek játék. Ha szeretnél belekóstolni a kalózkodásba, akkor mindenképp ezt válaszd! Hatalmas nyílt terület van, rengeteg tartalommal, és teendővel a fő sztorin kívül is. A Syndicate-l még nem játszottam. Te kell tudd, hogy inkább a Karib-tengeren vagy Londonban játszanál szívesebben.
2016. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BF is hozott újat, Edward karaktere teljesen eltér az eddig önzetlen és hősies főszereplőktől, de inkább azoknak való, akik szeretik ezt a kalózos korszakot és élvezik a hajókázást meg a tengeri csatákat. A Syndicate inkább AC-sebb, ahogy előttem is írták, itti s van újdonság, 2 játszható karakter, két külön személyiség, de azért ez sem ugyanolyan (persze, hogy nem), mint az első AC játékok. Egyik sem rossz játék, de egyéni ízlés dolga, kinek melyik jön be inkább.
2016. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!