Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Injustice gods among vagy...

Alexinh98 kérdése:

Injustice gods among vagy Mortal kombat x a jobb?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

mobil vagy pc?

én a mobilos mortal kombat x-et szeretem, PC-re is megvan de azzal csak a story-t játszottam ki, gamepaddal is egy rémálom az irányítása, az ellenfelek vagy tök hülyék vagy a x*rt is ki akarják verni belőled, nem nagyon van átmenet.


injustica-hoz nem volt szerencsém, mondjuk alapjáraton nem a kedvenc kategóriám a verekedős játékok.

2016. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mortal Kombat X nagyon input readinges, normálon könnyű, hardon leolvassa a gombjaid amiket lenyomsz (Input Readingre példa: Te a Kocka benyomásával ütésre adsz parancsot a te karakterednek, és ezzel egyetemben az ellenfélnek is a védekezésre.)

Szerintem sz*rok az új verekedős játékok. Szépek, brutálisak (bár már teljesen el van a mortalban is bagatellizálva a vérengzés) de ennyi.


Egyébként azt válaszd amelyiknek a világa jobban tetszik!

2016. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es: Gondolom Singleplayerben nyomtad. Ott unalmasak is lesznek már sajnos a verekedős játékok, mert már mindegyiket inkább ESportnak fejlesztik (abból van most pénz).
2016. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, singleben próbálkoztam játszani. A multi laggol mint a mocsok 100 megás nettel is, i5-el, stb. Maradt a single.

Az meg undorítóan f/s, inkább tolom a régi, vagy a PS2-es Mortal Kombatokat.

2016. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!