Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani WOW-hoz...

Tudtok ajánlani WOW-hoz hasonló játékokat?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy sima offline singleplayer legyen és még igazából legyen benne kasztrendszer és megtalálható régiségek, brutál tárgyak..az csak pluszban jó, ha rengeteg boss fight is van benne :D Dark Souls nem jött be billentyűzet+egérrel és korábban még a Might and Magic VII és VIII-al játszottam, azok rohadtul tetszettek :D
2016. máj. 12. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég tágan értelmezed a műfajokat Mmorpg, tbs és arpgt sorolsz fel. Csak a feltételeket olvasva én a Hack and slash műfajt ajánlom. A Diablo III kiesik mert online, a régebbi részeket nem szívesen ajánlom már manapság, így a magyar fejlesztésű


"The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut"-t


javaslom. Ebben három játéknyi tartalom van.

2016. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, valóban elég tágra sikeredett...a wow-ot azért nem szerettem mert ahhoz kéne legalább egy jól működő guild, hogy játszható legyen..amit legjobban bírtam az ilyesféle játékokban a "challenge-ek", hogy legyűrj egy hatalmas bosst és így sokkal jobb geared legyen, ez a might and magicben ugyan nem volt meg, de bőszen lehetett farmolni az artifacteket stbstb. Amit írtál játékot mindenképpen megnézem, köszi! :)
2016. máj. 12. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Dragon Age Inquisition

Dragon's Dogma

2016. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!