Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age: Origins Ultimate...

Dragon Age: Origins Ultimate Edition Magyarítás?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a játék nyelvét hol tudnám magyarra állítani? És hogy lehet-e egyáltalán, mert olvastam olyat is hogy az Ultimate Ed.-hez nem lett készítve magyarítás, de olyat is olvastam, hogy valakinek alapból magyarul indult.

2016. máj. 12. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Originen van meg eredetiben az alap, ott magyar a nyelv, viszont ismerős az ultimate-t vette meg, amihez nem kapott magyarítást, pedig szintén origin-es, így valószínűleg csak az alaphoz magyar a nyelv.


Amúgy én nagyon szerettem, törtben van benne vagy 700 órám, eredetiben meg 200, szóval el lehet vele lenni. Ha törtet szednél le, akkor szedd le az alapot, meg mellé egy kiegészítők patch-et, úgy sokkal izgibb a játék.

2016. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most direkt felléptem Origin-re, ott az információknál az áll, hogy a magyar a támogatott nyelvek közt van, ezek szerint időközben az is kijött hozzá. Eredetinél az Origin szerint van hozzá magyar nyelv.
2016. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csori96 ***** válasza:
Innen (bit~pont~ly/1OZuOct) letöltheted az Ultimate Edition-höz készült magyarítást, melyet TBlint készített.
2016. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!