Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban plugin nélkül...

Minecraftban plugin nélkül hogyan lehet megcsinálni hogy rákattintanak egy táblára és az végrehajt egy parancsot?

Figyelt kérdés
Abból gondolom hogy ezt meglehet csinálni mert már láttam olyat (mapban) hogy rákattintottam a táblára és mongyuk adott cuccokat, de volt már szövegben is a válasszt előre is köszönöm! ?
2016. máj. 12. 19:16
 1/8 anonim válasza:
Hát single mód ban egy modokkal de szerveren csak plugin-nal lehet vagyis elég hozzá a sima Essentials amit csak át kell írni .
2016. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha úgy töltöd le a pályát, annál alapból bele vannak rakva a megfelelő modok, amivel ezt elérheted.

Szerveren pluginnal oldható meg

2016. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mar elottem is leirtak... Alap vanillaban semmi fele keppen sem fogsz tudni tablara kattintasra parancsvegrehajtast allitani. Elso kommentelo... Amennyiben tudod modositani az alap essentialst akkor le a kalappal. Irtam pü-t
2016. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De egy videóban is volt egy nagyon hósszú parancs ami építettett egy szerkezetet amin volt tábla is és azon volt hogy cuccok info stb... és ha rákattintottam használta mongyuk a tellraw vagy give parancsot...
2016. jún. 5. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a letöltött pályába alapból bele voltak pakolva a modok pl?
2016. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már tudom. Nem kell mod, plugin csak ez a tag a táblának: {Text1:"{\"text\":\"Szöveg\",\"color\":\"green\",\"clickEvent\":{\"action\":\"run_command\",\"\":\"/particle smoke ~ ~ ~ 0.1 0.1 0.1 0.5 100\"}}"} - ennek annyi a hátránya hogy kell op jog annak aki megnyomja a táblát, mármint a parancshoz joga. Még jó hogy senkisem adott jó választ.
2016. szept. 14. 19:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Az emberek nagyrésze nem tudja mit lehet kihozni egyjátékosban a minecaftból command_blockal.
2016. szept. 14. 19:38
 8/8 anonim válasza:
Szégyellhetik is magukat.
2018. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!