Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van aki postapontra rendelte...

Van aki postapontra rendelte az új Doomot?

Figyelt kérdés
Semmilyen levelet nem kaptam az érkezésről a posta részéről. Eddig mindig kaptam egy "Értesítés a levél feladásáról" üzenetet, ahol nyomon követhettem a cuccom útját. Nem kaptam semmit! Nem adták volna fel cdgalaxison? Előrendeltem napokkal ezelőtt... Nem az lenne az egész lényege hogy premierre kézhez kapjam?
2016. máj. 12. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából az előrendelés nem garantálja, hogy premieren kézhezkapod (kivéve persze ha elektronikusan veszed). Csak annyit jelent, hogy amint beszerzi az üzlet, te is az elsők között leszel, akinek elküldi.
2016. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ez esetben a hosszú hétvégémen (amire Doom maratont terveztem) kiviszek valami rövid depresszív indie játékot, valami olyasmit mint a The Cat Lady

2016. máj. 12. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!