Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó számítógépes játékok...

Milyen jó számítógépes játékokat tudnátok mondani nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon régen játszottam számítógépen kb. akkor mikor crysis első része volt kinnt de addig se voltam ilyen nagy játékos. Most vettem egy jó gamer laptopot és tolni akarom, a gta 5öt meg vmi jó autós játékot, illetve lehet kaland gyilkolós stb.! Felsorolnátok pár nem olyan régi top játékot?

2016. máj. 13. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A crysisnak van azóta több része

Ha már nagyon rég is játszottál, akkor majd utánanézhetsz a Doomnak (nem tudom pontosan, hogy most megjelent, vagy pedig a napokban fog-e)

Far Cry 4 és Far Cry Primal - mászkálós, kaland, gyilkolós, az utóbbi az őskorban játszódik

Call of Duty összes része: ennek a játéknak mára elég vegyes megítélése van; egyrészt mert jövőben játszódik, másrészt pedig a grafika miatt (nem fejlődik) és évente adják ki őket a minőség rovására. De én elfogult vagyok a játék iránt

Battlefield sorozat


Assassins Creed: szintúgy el szokta követni a cod hibáját, van amelyik jó, van amelyik kevésbé jó rész. Más-más korban és helyszínen játszódnak a részek. Tipikus gyilkolós és mászkálós játék.


The Witcher 3:


Fallout 3, New Vegas és 4: posztapokaliptikus játék, egy atomháború után (lényegében a hidegháború alternatív végkimenetele) mutánsok vannak benne, de nem horror játék. Kaland és gyilkolós, fejlődésrendszer is van


Rise of the Tomb Raider: ha régen játszottál esetleg ismerős lehet a neve


Dying Light: szintúgy mászkálós, de ez már horror, gyilkolós


Autóssal nem szoktam már játszani, de amikről már hallottam: Forza Motorsports 6: Apex, F1


Nagyjából hirtelen ennyi jutott eszembe, biztos van még sok, amit elfelejtettem :/

Nem tudom mennyire erős az a laptop, de nézz a játékokról 1-2 videót, gameplayt a youtubeon, aztán nézz 1 gépigényt és ha tetszik akkor szerezd be :)

2016. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Far Cry 3-4

LA Noire, ha szereted a nyomozós játékokat

Sleeping Dogs

Watch Dogs

Saints Row 3

Mafia 2

Bár van közöttük jó régi játék is én még is azt mondom érdemes kivinni őket!

2016. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!