Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti Call of Duty 4-el...

Eredeti Call of Duty 4-el tudok online játszani a mai napig?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy megszerzem 1-2 ezer forintért, persze ha mai napig aktívak a szerverek.
2016. máj. 14. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugig vannak a szerverek a mai napig, egy-két percnél még sosem kellett többet várnom, hogy betegyen egy meccsbe.
2016. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár napja játszottam vele, persze hogy tudsz játszani, sok szerver tele is van. Viszont annak ellenére hogy nekem is eredetiben van meg(még dobozosan) azt mondom hogy nem éri meg már megvenned mert a szerverek alsó hangon 80%-a tört szerver azokon vannak többen szóval nem hiszem hogy az eredeti bármivel is többet nyújtana.
2016. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak pont a napokban olvastam egy torrent oldalon a hozzászólásokat, és elég sok embernek nem sikerült win7-en és 10-en beüzemelnie a multit.
2016. máj. 14. 12:15
 4/4 A kérdező kommentje:
És a boltban vásárolt eredeti futna win7-en? Vagy annál is okoskodni kell minta tört verziónál?
2016. máj. 14. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!