Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik résszel érdemes belekez...

Melyik résszel érdemes belekezdeni a Final Fantasy univerzumba?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam, hogy ez a játéksorozat nagyon jó, de nem tudom melyik résszel kellene kezdenem. Melyiket ajánlanátok egy kezdő FF-snek?

2016. máj. 14. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Min játszol? PS2, PS3, számítógép?

Én a 6-tal kezdeném.

2016. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
PC-n játszok, de mivel telefonra elérhető jópár rész, ezért ott is tudok játszani a játékokkal, csak nem tudom melyikkel érdemes kezdeni (melyiknek van a legjobb sztorija, melyik a legtartalmasabb...).
2016. máj. 14. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Pc-re nem tudom mi jött ki eddig, de az online rész rohadt jó, 14-es, viszont havidíjas. Ps4-en játszok, de tudom hogy ebből van pc is. A nem online részekből a 13-as részek a kedvenceim, viszont talán ezt utálják a legtöbben. Szóval lehet neked sem jönne be. Amúgy meg minden rész jó a maga módján. Szóval nehéz a döntés.
2016. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most jött ki PC-re a X.-ik rész feltuningolva, rettenetes mennyiségű extrával és kényelmi funkcióval (pl. véletlenszerű csaták kikapcsolása). Nekem ugyan a VII-VIII-IX-XII epizódok a kedvenceim, de megértem, miért imádják sokan a tizedik részt.
2016. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a hatot és kilencet ajánlom, az összes többi rész csalódás számomra ezekhez képest.
2016. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

FF VII Crisis Core (psp), FF VII (pc)

Legalábbis én ezekkel kezdtem, én eddig akár melyiket próbáltam nem jött be, most a legújabbat várom hogy mi sül ki belőle, meg lesz majd a 7 ből remade

2016. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A sok pozitív értékelés miatt, lehet, hogy a VI. résszel fogok kezdeni, feltéve, ha nem szükséges az előző részek ismerete.
2016. máj. 16. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Nincs összefüggés a számozott epizódok között, kivéve a X és a XIII egyes részeit.
2016. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!