Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell regisztrálni a...

Hogy kell regisztrálni a Spore-ban? Nekem azt írta ki hogy "ismeretlen hiba telepítés közben" pedig saját magam vettem meg az eredeti játékot.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítsd be a gépeden a POP levelezést,mert a gépről akar e-mail-t küldeni a regisztráció.Nem tudom milyen levelező van a gépeden,nekem Microsoft Outlook.Nekem abban kellene beállítani,nekünk csak demo van,de ugyan ezt a hibaüzit kaptam regisztrációkor.
2010. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is . de hogy lehet beállítani?
2010. ápr. 11. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem Microsoft Outlook-van,abban kell a levelezés beállítása menüben megadni az e-mail címed,a jelszavad,és a email címedhez tartozó POP kódot.Amikor le tudod hozni a gépedre az e-mail-jeidet,akkor kifelé is tudsz küldeni.

Bonyolult így leírni.Nézegesd meg,hogy mi az alapértelmezett leveleződ,aztán keress rá a pop kódra,hogy Pl:popcitromail,v popvipmail.Én is így csináltam.

2010. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hol a menü?

citromailbe vagy hotmailba is meg lehet csinálni ?

2010. ápr. 12. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:

A gépeden kell a levelezőprogiba beállítani,a citromailen,vagy hotmailen nem kell semmit állítani.

[link]

Outlook-ban.Eszközök>beállítások>levelezés beállítása>e-mail fiókok>új beállítása>POP3>Kitöltöd,majd bejövő levelek POP3 kiszolgálójához beírod,hogy:pop3.citromail.hu.

Persze,csak ha citromailes címed van.De rákereshetsz bármilyen levelező POP3 Címére a gugliba,ha másmilyen van.

2010. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így kell csinálni,most megcsináltam magamnak,a demo-ban műkszik így.Csak a gyerekem születési idejét nem fogadta el,de beírtam az enyémet.Nem tudom hány éves vagy,ha azt írja ki,hogy nem feleltél meg a feltételeknek,akkor írd magad idősebbnek!:))
2010. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én eddig jutottam el : eszközök-beáll.-???levélírás???


Ha van msn-ed akk sztem könyebb lenne .

amm 12vok 1998 02 15

2010. ápr. 13. 18:43
 8/8 A kérdező kommentje:

már sikerült citromailen kersztük.

köszi:D

2010. aug. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!