Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 vagy Sims 4? Melyik a...

Sims 3 vagy Sims 4? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Sims 3 ,megvettem a 4 et de azóta sem használom mert annyira nem tetszik
2016. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez így elég szubjektív, egyénfüggő, kinek melyik tetszik jobban.


Egyelőre a Sims 4-hez nyilván nincs 56 ezer kiegészítő, mint a 3-hoz (bár az EA miatt megnyugodhatsz, hogy lesz), így tartalmilag kevesebb. Illetve ott a Sims 3 nyílt világa a Sims 4 töltőképernyőivel szemben.


Én szeretem mindkettőt. A Sims 4-ben pl. jobban tetszik, hogy több dologra képesek egyszerre figyelni a Simek, van "multi-tasking". Illetve nálam kevésbé fut bugosan és lassan, szemben a 3-mal (aminek volt néhány igazán bugos kiegészítője, amiktől lehetetlenül vacakul futott erős gépen is).


Próbáld ki mindkettőt, esetleg nézz videókat.

2016. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 3, pedig kiegészítők nélkül használom.
2016. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szofi08 válasza:
100%
Én a sims 3-al csak kiegészítők nélkül játszottam. De nekem így is nagyon tetszik. A sims 4-ben az a jobb,hogy amikor megcsináljuk a simeket akkor nagyon részletesen meg lehet csinálni (persze a sims 3-ban is van egy bizonyos módszer amivel részletesebben meg lehet csinálni). A sims 3-nak szerintem nagyon jó a grafikája és persze a sims 4-nek is. Én úgy gondolom hogy érdemes kipróbálni mindkettőt és amelyik jobban teszik azzal játssz. Személy szerint a sims 3-at jobban kedvelem. De kinek melyik tetszik :)
2016. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Én kezdem megutálni a sims 3-at. Régen levittem 5-6 generációt egy családban és akkor kellett újat csinálni, ha ráuntam a régire. Egy idő után tényleg uncsi volt egy család, mert sunset valley-ban a 4.-5. generációra már úgy megritkultak az emberek, hogy a gyerek egy osztálytársát megismerve már minden osztálytársát ismerte és már nekem kellett simeket kreálnom, hogy férjhez adjam asimeimet, d ejó volt így végig vinni a generációkat. és hetekig játszottam ugyanazzal a családdal.


Most meg bemegyek, csinálok egy családot, játszok 2 órát (10 percenként mentve), jön is a 12 hibakód... Kilépek mentés nélkül (hogy is léphetnék ki mentéssel, ha nem hagyja :D ) visszamegyek, 2. mentésre megint 12 hibakód... És kezdhetek új családot.


Tegnap megcsináltam a Goth családot egy másik városban, Alexandernek tini korában pár jártasságon kívül mindegyiket 10esre csiszoltam, Cassandrának meg csak párat és teljesítettem a jártasságpróbáit az írásnak ma meg a karizmának, 10 percenként mentettem, ma pár óra játék után (10 percenkénti mentéssel) kiírta, hogy 12 hibakód, majdnem kitéptem a hajam. Pedig csomó munkát feccöltem abba, hogy Alexander minden téren otthon legyen. Szeretem az ilyen simeket, akik tényleg zsenik... És régen hibakódok nélkül volt 100% jártasságokkal rendelkező família... Ha meg 2-3 jártasságot csiszolsz maxra, akkor meg egy deka ösztöndíjat sem kap a sim egyetemen amúgy...


Szóval lehet még pár 12 hibakód és letörlöm a pi....ba az egész sims 3-at...


A sims 4-el még nem játszottam

2016. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Sims 4
2016. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez teljesen egyéni kérdés. Van, aki szerint a Sims 3, de van aki szerint a Sims 4. De ha nem tudsz dönteni, szerintem nézz Gameplay videókat. Nekem ez szokott segíteni a döntésekben. Egy pár videós, akinek vannak Sims 4 videói:

Unfield

Miharu

Doggyandi-gameplay

Anett & Ancsa

Muffin Games.


Miharu, Anett & Ancsa és Muffin Games csatornáját ajánlom neked Sims 3 videók nézéséhez is. :)

2016. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a Sims 4
2016. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!