Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja van mostanában az...

Mi baja van mostanában az EA-nek és az Originnek?

Figyelt kérdés
Inkább a Battlefield 3-al van bajom, mert nekem csak az van meg, de lehet, hogy másnak más játékkal is vannak problémái. Az EA oldala néha bugosan jön be, az Origin összeomlik, ezenkívül minden Battlefield 3 indításnál a Battlelog azt írja, hogy "Wrong E-mail or Password". Be kell lépnem manuálisan is, nem elég ha az ikonra kétszer kattolok. Amikor pedig játszanék, akkor alul írja, hogy "Joining Server", de nem jön be a játék. Ott várok a semmire.

2016. máj. 16. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Mivel originen keresztül megy a játék, így mindig be kell lépned, nem igazán értem mi a gond ezzel.
2016. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam olyan probléma van, hogy eltűntek belőle a játékok. Igaz csak olyan játékok voltak rajta amiket ingyen lehetett megszerezni egy ideig pl: Battlefield 3, Dragon Age Origins, Dead Space, The Sims 2 Complete stb... Aztán volt hogy hirtelen újra elérhetőek voltak, de már megint eltűntek. Nem tudom hogy ez most az Origin hibája-e van mi, már próbáltam újra rakni stb.
2016. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első nagyon félreértette.


1. Belépek az Originbe (a gépen az EA-ben is bent vagyok)

2. Az asztalon indítom a Battlefild 3 ikont

3. Megnyitja a Battlelogot, ahol ugye úgy kellene lennie, hogy be vagyok jelentkezve és már mehetek is a multiplayerre, de ehelyett: [link]


Na mindegy, tegyük fel, hogy "Log In". Rendesen bent vagyok, eddig megint oké.


Fel akarok csatlakozni akármilyen szerverre, akkor "Joining Server", és ennyi, itt megállt a tudomány, nem csatlakozik, a Battlefield nem indul el a tálcán, várhatok egy csomó időt.


Na ezek azok, amik nagyon idegesítenek. Amúgy Premium Edition van nekem dobozban, ezért a Battlefield is Limited Edition.

2016. máj. 16. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem már, nos ez az amiért mindenki utálja az origint, ez a hiba nem csak nálad van, hanem minden második embernél és eddig senkinek sem sikerült megoldás találni rá. Próbálhatsz supportnak írni, de ők sem fognak tudni sokat csinálni vele, de próba szerencse.
2016. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat!


Elég szomorú, hogy amióta megvettem (2012), mindig van valami kínja, amikor leveszem a polcról, és csapatnék vele egyet.

2016. máj. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!