Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. O. S Iszonyatosan fontos!...

S. O. S Iszonyatosan fontos! Megvettem eredetiben a battlefield bad company 2-őt és amikor elindítom elkezdi updatelni. Azt írja hogy megjelent egy új patch, letölti-e?

Figyelt kérdés
Ha arra megyek hogy nem akkor nem történik semmi és ha arra megyek hogy igen akkor hibát ír ki! ha valaki már leküzdötte ezt a problémát akkor írja meg nekem kérem, mert eddig senki nem tudott rá megoldást.
2010. ápr. 9. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
telepítsd újra a játékot és akkor updateli majd rendesen
2010. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
***** először itt töltsd le a uTorrent programot aztán itt ***** menné rá az eggyik játékra és töltsd le és aztán má zenéket se kell venned meg játékokat se amúgyaz én barátomnak a Fifa 10-nél az volt hogy megvette és swap terület vagy mi kellet hozzá amit hogyha megcsinál elveszehet a géprl az összes adata szóval nem érdemes venni. Ha valamit nem értesz ebbe csak írj!

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. már 5x ujratelepitettem és nem ment.

2. ha már 10.000 Ft-ért megvettem nem fogom letölteni.

2010. ápr. 13. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
És hoghya 8 hónap után se tudod majd rendesen felrakni akkor mit csinálsz buksz 10.000 Forintot. Ez kell neked mert ha igen akkor ne töltsd le véletlen se soha ne játsz vele. Hogyha letöltöd és felrakod kb. fölöslegesen vetted meg akkor is de akkor legalább tudsz vele játszani. Nem tudom az embereknek ennyire nincs logikájuk.
2010. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a játékot meg bárhogy el tudod adni. Amivel ezt a pénzt vissza is nyered. És hogyha letöltödted volna ezt amikor írtam akkor már játszhatnál vele. És ezért írtam az utána lévőt amikor a barátom megvette a FIFA 09-et eredetiben és nem ment a swap terület miatt akkor kb. mondhatjuk hogy az a játék rossz volt mert senki nem fog swap területeket létrehozni mikor elveszhet a összes adata a folyamat alatt. Lehethogy neked is valami ilyen nagy gond van a játékkal töltsd le inkább az biztos. Amúgy ha ennyire ragazkodsz hozzá keres rá hogy mi lehet aprobléma.
2010. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

mit ír ki mi a hiba

?

nekem magátol elkezdte updatolni de semmit nem kérdezett

2010. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nem tudom mi volt a baja de ujratelepitettem a gépem és már megy! nagyon faxa a játék :DDDDDDDDDDDDDDD
2010. ápr. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!