Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány órát lehet beleölni a...

Hány órát lehet beleölni a witcher 3 végigjátszásába?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy bőszen csinálgatok mellékküldetéseket is, és egyéb dolgokat, ha vannak (például kártyázás). Illetve nem tudom már, hol, de mintha olvastam volna, hogy lehet településeket feléleszteni, ez hogy néz ki a gyakorlatban? Kiírtok onnan minden szörnyet, és visszatérnek a lakosok? Ha igen, akkor azok az emberek adhatnak küldetéseket, vagy max az árusokkal beszélhetek és annyi?
2016. máj. 18. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kártyázásokat meg kincskereséket kihagyva nekem 62 óra volt.
2016. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

a fő küldi rész kb 46 óra, extrákkal 101 óra.

2016. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat, kártyázással, kincskereső küldiket kihagyva (kettőt csináltam csak meg, de azok is sokkal rosszabb cuccokat adtak) 107 óra lett a végeredmény, és imádtam minden percét, bőven megérte a pénzét :D
2016. jún. 11. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani végigjátszásom 148 óra lett HoS-nal, plusz B&W kiegészítőkkel. De van benne 700+ óra, mert többször végigjátszottam már!
2016. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!