Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legends mit tegyek?

League Of Legends mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eladtam az accountom egy ismerősömnek de most kezdenék egy újat de semmi kedvem megint összegyűjtögetni a karakterekre az IP-t meg a Runákra..stb nincs valami gyorsabb módja? nem akarok fizetni. Olyan szar így mert az volt az egyetlen amivel játszottam sokáig kb 2-3 évig és szerettem mert jó unaloműző volt de így most meg már szar nagyon... valaki esetleg accot nem tud adni amit nem használ vagy akármi?

2016. máj. 18. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fizetni, én azt mondom állj úgy hozzá hogy ha elég időt beletolsz hamar meglesz az. :)
2016. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne kezd újra!

Én a dotával vagyok így, mindig letörlöm, majd 1 hónappal később felrakom, majd a harmadik játéknál rájövök, hogy semmi értelme, csak felidegesít, de mivel az ember megszokta, ezért játszik.

És ha megnézed azt a sok kárba veszett időt, akkor rájössz, hogy helyette mennyi mindent tehettél volna.

2016. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg igazad van. Csak élveztem játszani..szerettem de keresek valami más elfoglaltságot hátha. :)
2016. máj. 18. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lebeszélni akartalak, ha neked fontos meg jó unaloműző, akkor nyomasd.

Vásárold vissza az accot, ha ennyire fontos, vagy lopd vissza, nem tudom. :D


Amikor én eladtam a wow accomat, akkor évekkel később kezdtem egy újat, és igen sok achi meg cuccom már nem volt meg, amiért évekig güriztem, de nem is zavart annyira, mert a játék élvezetéért játszottam, így jó volt újra elkezdeni.

2016. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!