Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreas-ban miért...

A GTA San Andreas-ban miért buggol a 15. küldetés? (lent)

Figyelt kérdés
Arról a részről van szó, mikor a Vagosoktól az égő házból kell kimenteni Dennis-t. Az odáig rendben is van. De mikor hazaviszem, és kiszáll az autóból nem bemegy a házba, hanem el kezd össze-vissza mászkálni, szétverni másokat...stb. Néztem videókat, és másoknak rendesen működik, nekem meg szarakodik! Mi lehet a baj? Esetleg mással is előfordult ilyen?

2016. máj. 19. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csaltál a játékban?
2016. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De beírtam pár csalókódot! De csak olyanokat, hogy fegyverkód, meg hogy kisebb forgalom.... aszhem ennyi.

Mér ez baj???

2016. máj. 19. 22:28
 3/6 Nemohalacska ***** válasza:

Újra kell kezdeni az egészet.

Soha ne írj be járókelők zavargását előidéző kódokat mert nemlehet őket kikapcsolni.

Nemcsak ennél hanem más küldetéseknél is ilyesfajta hibákat okoz amúgy.

2016. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De elvileg crayzi trainerrel ki lehet őket kapcsolni..
2016. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemohalacska ***** válasza:
Ott a pont.
2016. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a statisztika egyik részében sem jelenjen meg az, hogy "Csalások száma" vagy "Cheats number", mert azért bugol. Én sosem csaltam eddig a mai végigjátszásom során, de engem a "Robbing Uncle Sam" vagyis "Angyalbőrben" küldetés nagyon kiakasztott, de első próbálkozásra ment ma, régebben gyakoroltam rá meg láttam róla videókat is.
2016. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!