Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One-t, vagy Ps4-et...

Xbox One-t, vagy Ps4-et érdemesebb venni 2016-ban?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék a Pc játékokról, melyik a kiforrottabb így pár év után? Melyiket javasolnátok?

2016. máj. 20. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiforrottabbnak az Xbox One a kiforrottabb (a PS4 menüje, online szolgáltatásai, Store-ja egy vicc az Xbox Live-hoz képest), de PS4-ből már most négyszer több van, szerintem egyértelműen megnyerte a generációt. Én mindig Xbox párti voltam, de most nem látom, hogy a Microsoft mihez akar kezdeni vele.
2016. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is azért nehéz választás, mert X360-om van, de inkább a Ps4-hez húz a szívem... :D
2016. máj. 20. 08:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Xbox one
2016. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
PS4
2016. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mindenki csak annyit ír,hogy XBOX ONE,PS4 ...indok????

Na mindeggy...


Én a PS4-re szavaznék legfőképp az unchurted miatt.

A jól sikerült unchurted miatt valószínű elég sokan fel fogják karolni a PS4-et.

2016. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Az elméletedet nemigen tudom értelmezni: "hű, de jó lett ez az Uncharted, ezentúl mi is Playstation 4-re fogunk fejleszteni"? Már a PS3 érában sem volt senki, aki akár csak megközelíteni tudta volna a belsős Sony stúdiók munkáit. Külső fejlesztő soha nem fog olyan játékot csinálni, mint az Uncharted (írd már le normálisan!).
2016. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ps4 fényévekkel jobbak az exkluziv játékai
2016. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Xbox one, mert jobb a hűtése, kényelmesebb (számomra) a kontrollere, jobb a multi, visszafele kompatibilitás, Halo, Gears, Forza, Rare replay, Sunset, stb...
2016. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
PS4-et vegyél! Nekem eddig semmi bajom nincs vele! Könnyű kezelni, nem nagy a kontroller (pont jó).
2016. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ps4, nagyon jó exkluzív címek, többen is írták. A kisebb ps4-nek is jó hűtése van, az az ultimate player edition xd. Ja és ps4 is visszafelé kompatibilis ps now-al, de szerintem ez is felesleges ha ott van neki az xbox 360
2016. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!