Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jelennek meg a Sims...

Miért nem jelennek meg a Sims 4-ben az egyedi tartalmak, amiket letöltöttem?

Figyelt kérdés

Az alábbi módon letöltöttem néhány dolgot a játékba, de nem jelennek meg. A beállításoknál kipipáltam a Scrip Mod-ot, majd kiléptem, és vissza, de semmi.

Mi lehet a gond?


[link]



2016. máj. 20. 19:21
 1/2 anonim válasza:

Szia

ezzel nekem is meg gyűlt a bajom.

ja belépsz a játékba ott lesz a jobb felső sarokba 3db pont arra rá mész és ki fog jönni egy kis ablak ott lesz hogy GAME OPTIONS ázzon belül OTHER kis fülecskére rá mesz és ott lesz egy olyan hogy ENABLE CUSTOM CONTENT AND MODS és az alatt is van egy SCRIPT MODS ALLOWED na ezzeket ki kell jelölni :)és utána újra indítani a játékot :)remélem tudtam segíteni :)

2016. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia

Nincs olyan, hogy ENABLE CUSTOM CONTENT AND MODS, csak View Mods, de azzal nem lehet csinálni semmit, alatta van a Script Mods, de az be van jelölve...

Lehet az a gond, hogy nem eredeti a játék? Így nem is lehet ezzel mit kezdeni?

2016. máj. 23. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!