Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen tippeket tudnátok...

Milyen tippeket tudnátok adni, hogy egész jó LoL-os legyek?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete kezdtem el játszani a játékkal és hát elég béna vagyok.Hogy lehetnék egy kicsit jobb benne?

2016. máj. 21. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

- Ismerd meg a karaktereket, tudd meg, melyik illik hozzád a legjobban (Csak egy karaktert vagyok "képes" használni, méghozzá Garent)

Megjegyzés: A fejesek azt ajánlják, legyen minél több karaktered, mert vannak ugye tankok, dps-ek, support karakterek meg talán top mid bot karakterek is, de ebben már nem vagyok biztos. Személy szerint maradok Garennél top lane-en


- Játssz minél többet botokkal a Summoners Rift 5V5 pályáján (én csak azzal az eggyel játszottam.


- A magam részéről kerülöm az élő játékosokat, mert megszólnak, hogy elmondásuk szerint etetem az ellenfelet és képtelenek normálisan játszani. Folyton arra mennek, hogy nyerjenek, különben világvége. Habár az esetek nagy részében azért voltak normális emberkék is, akikkel össze tudtam dolgozni és az ellenfél se volt túl erős. Logika: Ha erős az ellenfél, azt mondják etetem őket. Összefoglalva csak akkor megyek(mennék) "normál emberek közé", ha jó sokat játszottam előtte.


- Nem árt, ha van szabad időd, mert ha egy 40-60 perces meccs elindul, nem lehetsz AFK azaz nem állhatsz fel a billentyűtől


- Itemek (tárgyak) ismerete elengedhetetlen. Tudd, mikre akarsz majd költeni. Már nem emlékszem, mert régen játszottam, de mint ha "Boots of Speed"-et húztam volna fel először, majd "Mercury's Treads", "Infinity Edge", "Guardian Angel" vagy "Warmog's Armor", "Phage" közül lettek volna itemjeim.


- Ne szólj le senkit, ez csak egy játék - legalábbis számomra.

2016. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!