Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék CS:GO skineket...

Hogyan tudnék CS:GO skineket és ládákat kapni ingyen?

Figyelt kérdés
Valamiféle jackpotos oldarra gondolok ahol coinsal kell fizetni mert még nincs olyan skinem amit el tudnék pörgetni vagy valami.Az ilyenmásik kérdéseknél ki volt irva hogy menny a free coins-ra de mostmár sehol sincs olyan hogy free coins! Ha tudtok esetleg egy linket és egy leírást hogy hogyan tudnék szerezni azt megköszönném.

2016. máj. 22. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
hetente szintlépésért kapsz 1 csóró skint, az add el piacon, meg a ládákat is, veszel egy olcsó 10 centes skint és máris mehetsz pörgetős jackpotos oldalra.
2016. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megveszed a futó operation-t akkor gyűjteményből dob a játék szintlépéskor. Ennyi befektetést megér, mert amikor kezdődik és 6 euró a belépő akkor az első 1-2 napon a ládák 6 euró fölött vannak, tehát csak nyerhetsz vele. Onnantól kezdve pedig eshet gyűjtemény-skin. Én így kaptam egyszer egy 3, egyszer egy 5, egyszer egy 14 eurós skint, pluszban eladtam minden ládák kb 20-25 euróért.

Ebből 10 euró volt a játék, 6 euró a belépő. Tehát ez tisztán 30+ eurós nyereség.

2016. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!