Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jelenleg melyik eredeti wow...

Jelenleg melyik eredeti wow szerveren játszik a legtöbb magyar vagy melyiken érdemes elkezdeni játszani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már ilyen kérdés de azok régiek és engem a mostani helyzet érdekelne.


(off) Még az is érdekelne, hogy ha most veszek battlechestet ami MoP ig tartalmazza a kiegészítőket azzal már lehet játszani vagy megkell vennem a legujabb WoD -ot is hozzá?



2016. máj. 24. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Jajj bogárka, ezt már kérdezted nem is olyan rég és leírta mindenki :D


Ragnaroson horda és alli oldalon egyaránt. Még a trade chat is magyar :)


Ha megvesed a battlechestet akkor a Mop-ig tudsz majd vele játszani, azaz lvl 90-ig és mivel nincs meg a Wod, ezért a wod os területekre nem mehetsz és lvl 100-ig sem tudsz fejlődni de játszani azt tudsz, igen :)


Egyébként lvl 20-ig ingyen tudsz játszani, ahhoz nem is kell feltölteni az accot. :) Ha kell mgé valami nyugodtan írj

2016. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ugyanugy tudok minden jatekossal jatszani csak nemtudok tovabbfejlodni?
2016. máj. 25. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:

tudsz játszani a barátaiddal, ha azok is olyan területen vannak amik lvl 90 alatt vannak. Mármint a wod-os területekre te nem mehetsz szóval ott nem tudsz találkozni a játékosokkal. A pandás területeken lehetsz és az alatt fejlődhetsz :) A draenoros darkportalon túl már nem mehetsz és nem kezdheted el a Khadgaros quest szálat.


Ez egy jó húzás volt a blizzard részéról, mert pl nem biztos, hogy mindenki meg akarja venni a wodot-de kipróbálni/kedvcsináls képpen lehet játszani anélkül is

2016. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, meg is rendeltem mert mar untam a tört szerver szarságait... megirnad a neved itt vagy privatba, ha elkezdem legyen kinn keresztül magyarokat találnom? :)
2016. máj. 25. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, sok szerveren van karakterem, úgyhogy vegyél fel battleneten nyugodtan :) Én most is játszom éppen


Evelyn#2127

2016. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A főkarakterem a blood scalpon van, de itt sajna már alig van magyar. :/ Most kezdek én is új karit majd. Ha gondolod kezdhetünk együtt is akár c:
2016. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké felvettelek battle.neten elvileg péntekre megjön a csomag ha nem akkor csak hétfőn, de attól még fogadhatod a felkérést (Deywyd #2753)
2016. máj. 25. 20:16
 8/8 A kérdező kommentje:
elírtam sory :D Deywyd #2573
2016. máj. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!