Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nekem a Fallout tetszik...

Ha nekem a Fallout tetszik meg a hasonló sci-fi képtelenségek, akkor a Skyrimet hanyagoljam inkább?

Figyelt kérdés

Sajnos kell egy valami JÓ játék, ami átlagos laptopon is megy.


A fallout 3 nagyon jó vétel volt karácsonykor, meg az Unreal Tournament 3-at is nyomtam pár évig, amig még játszották az emberek.


Sajnos mindig távol álltak tőlem az ilyen középkori fantasy dolgok, ahol kardok vannak meg sárkányok....brrrr


akkor mégis mi marad, ami értelmes játék? (ugy értem, hogy nem ilyen 10-20 óra alatt végig vihető, hanem tényleg NAGOYN érdekes)


2016. máj. 24. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A Fallout: New Vegas?

Esetleg Mass Effect?


Egyébként játékmenetében a Skyrim is eléggé Falloutos (pontosabban fordítva). A különbség gyakorlatilag tényleg annyi, hogy posztapokaliptikus sci-fi settingből fantasyba tértek át, a melee fegyverek hangsúlyosabbak és a lőfegyvereket mágiára cserélték, szupermutáns és ghoul helyett meg van khajiit és argonian.


Meg persze kiegészítették egy logikusabban működő skill és perk rendszerrel, részletesebb kraftinggal több chemmel (itt potion), átláthatóbb inventoryval.

2016. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
new vegast abbahagytam félúton, mert katasztrofálisan nem jó.
2016. máj. 24. 21:26
 3/6 A kérdező kommentje:

mass effect meg túl mainstream scifi


(bioshocktól is hányok egyébként)

2016. máj. 24. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha neked a New Vegas nem jó, akkor nem sok mindent tudok ajánlani.

Deus Ex: Human Revolution

Dishonored

2016. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Amarok Tonrar ***** válasza:

"ami értelmes játék? (ugy értem, hogy nem ilyen 10-20 óra alatt végig vihető"


Ha más nézetből is jó, akkor Wasteland 2, Shadowrun Returns, Underrail.

2016. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az új DOOM

Borderlands

S.T.A.L.K.E.R

2016. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!