Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó játékokat indulnának...

Milyen jó játékokat indulnának el nekem? (GeForce4 Ti4200 with AGP8x 128mb-os kártyával,3Ghz-en, egy giga rammal, és Xp-vel) Minden fajta jó játék érdekel, ha tudtok légyszí többet soroljatok fel.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És a processzor milyen?
2010. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Intel Pentium 4 3Ghz-es. Hyper Threading Technology-s
2010. ápr. 10. 17:23
 3/15 anonim ***** válasza:

A processzor nem rossz, a RAM is elég, de a videokártya elég gyenge. És emiatt sok játék nem fog elindulni.

Ezek talán igen:

-Call of Duty 1, UO, 2

-Medal of Honor: Allied Assault, Pacific Assault

-Grand Theft Auto: 3, Vice City, San Andreas

-Chrome, Chrome SpecForce

-Counter Strike, Counter Strike Source

2010. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi, tudom hogy gyenge, azért is írtam azt előre :)

Call of Duty 2-n, és a GTA-kon már játszottam, de a többit nem ismerem. Counter Strike-t csak neten jó játszani nem?

2010. ápr. 10. 18:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, a CS egyedül unalmas, csak neten jó.
2010. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudtok még játékokat? Bármilyen fajtájú-t. Akciót, autóst, stratégia-t ami szórakoztató is, RPG-t, stb.-t :) Most játszok a Neverwinter Nights-al de az elején elakadtam, de tetszik :) A Juiced első részét is ma próbáltam, hát szerintem nagyon rossz :) Az NFS játékok a Carbonig elindulnak.
2010. ápr. 10. 22:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Mobil internetem van és eléggé lassú, szóval csak egymagamban játszogatnék :)
2010. ápr. 10. 22:53
 8/15 anonim válasza:
Stronghold Crusader, Age Empires 1 talán 2 , Medival Totalwar, Comand and Conquer:Generals meg kihagyhatatlan :D
2010. ápr. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ezekből az Age Of Empires 1-t ismerem. A 3 is elindulna, ennyire ne becsüljétek le ezt a jó kis gépet :P Csak ami megvan nekem, telepítésnél hibát ír ki: Hiba 1305 C: \ Program Files \ Microsoft Games \ Age of Empires III \ art \ art2.bar Ellenőrizze, hogy a fájl létezik, és hogy van-e hozzáférési engedélye. De erről van már egy kérdésem :) Ha tudtok még jó játékokat, ne kíméljetek :) Igyekszem mindegyiket letöltetni :)
2010. ápr. 11. 11:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgyérted megvenni.
2010. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!