Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell házasságot kötni a...

Hogy kell házasságot kötni a The Sims FreePlay-ben?

Figyelt kérdés
Tehát kb. 4 napja játszok vele és szeretnék benne házasságot kötni de nem megy hogy kell? Valaki pls segítsen. Ja és miért nem tudok a csajjal a romantikáról beszélni? Az értelmes válaszokat köszönöm!

2016. máj. 26. 22:10
 1/3 anonim válasza:
Először el kell érkezned ahhoz a feladathoz, ami ezt engedélyezi. Arra már nem emlékszem, hogy ez hányadik, de még nagyon az elején van. Utána rákattintva a másik simsre romantikus hangulatba tudod hozni. Ebben előrelépve udvarolgatsz neki, majd megkéred a kezét, esküvő.
2016. jún. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a 7.szinten megkapod a love is in the air task-ot akkor kezdd el csinálni és a végén elvileg házasodni fognak de én most még csak az eljegyzésnél tartok
2016. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ahhoz, hogy a Sims FreePlay játékban 2 sim (2 ember) szerelmes legyen, teljesítened kell a "Love Is in the Air" című feladatsort! (Nem muszály a megadott időn belül)

Az előbb említett feladatsor előtt, viszont még teljesítened kell 2 fajta faldatsort (a nevét nem tudom pontosan)!

Az első: Egy séfes küldetés, amit google frdító segítségével hamear megoldhatsz! (én is így csnáltam)

A második: Egy pénzes, "pénzbokor növesztős" küledés, amit tényleg nagyon nagyon hammer meg lehet csinálni!


De visszatérve; a "Love Is in teh Air" nevű feladatsort is a google fordíó segítségével hamar megoldod!


A "Best Frend" utáni fokozatok a feladatsor telejesítése közben változnak, a következő sorrendben:


Building Romance (Kapcsolat építése)

Date (Randevú)

Partner (Partnerek)

Married (Házasok)


Miközben a feladatsort csinálod, ezzel a témakörrel kapcsolatos átmeneti, és maradandó lehetőségek jelennk meg egy adott sim-re (emberre) bökve!


Ezek:


Hand kiss (Átmneti)

Be romance (Maradandó)

WooHoo (Maradandó)


A feladatosorban egy fealdat lesz, ami viszonylag hosszú, ennek nevét nem tudom, de 9 órán kereszül kell nézni, az addigi szerelmeseknek a tévében egy műsort!


Ami kell a küdetés elkezdéséhez:


> Az előtte lévő küldetések teljesítése (nem muszály . határidőn belül)


> Minimum 2 Sim (2 Ember)


> 7. szint elérése


Remélem tudtam segíteni!


Ha más kérdésed lenne a Sims FreePlay feladatsoraival, és más Sims Freeplay-es dologgal kapcslatban, írj nekem Privát üzenetben! :)

2016. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!