Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményed a Racedriver...

Mi a véleményed a Racedriver GRID nevű játékról?

Figyelt kérdés
Szerintem naon cool,csak a lényeget mutatja,az egyetlen bajom vele hogy eléggé nehéz,és furcsa egy kicsit az autók viselkedése,pl fordulsz az élesebb kanyarokban,és adsz egy nagy gázt,és megpördül a kocsi,na ez szerintem nagyon zavaró. Bár lehet,hogy csak én vagyok a béna. Elég komoly játék,csak nehéz.
2010. ápr. 10. 20:13
 1/4 anonim válasza:
az irányításhoz hozzá kell szokni belső kamerából élmén ;) én egyébként sose válaszottam hátsókerekes kocsikat mert nagyon **arok :D sok szerencsét és jó játékot :D
2010. ápr. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jott be... Inkabb Forza 3 vagy Dirt 2... Meg a need for speed shift is jobb szerintem...
2010. ápr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon király játék és a hátsó kerekes autót is lehet egyszerűen vezetni csak hozzá kell szoknod ahhoz hogy mikor kell gázt adni
2010. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első vagyok. Egyszinten van a Shiftel grafikailag és játékélményben is az a gáz hogy a Shift később jött ki és koppintott.
2010. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!