Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 multit hogy...

Battlefield 3 multit hogy kéne játszani?

Figyelt kérdés

2 éve megvan de csak most kezdtem el játszani a multi részével, eddig cs-ztem világ életemben. (1.6, go). Rá kellet döbbennem hogy ebbe nagyon szerencsétlen vagyok. Kéne valami kiinduló taktika, valami ami alapján el tudok kezdeni kulturált minőségben játszani. Fegyverek szórása/ellentartása, sebzése, felszerelése, mozgás a pályákon. Ahogy néztem a Noshahr Cannals nevű pályát nyomatják orrvérzésig. Pár tipp jól jönne vagy 1 videó url ahol ezeket elagyarázzák.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 27. 14:11
 1/5 meszike91 ***** válasza:

Noshahr canals csak a darálásról szól, különösebb taktika nem kell oda.


Azt tudom javalsolni, hogy a kisebb szervereken próbálkozz. (max 32 fős) A nagyobb szervereken tényleg csak darálnak.


Meg nem árt több játékmódot kipróbálni. Szerintem a TDM a legrosszabb. Inkább CQ vagy Rush.

2016. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is próbáld a kisebb szervereket, a 64 fő túl sok a legtöbb pályához, bőven elég olyan 34-48.
2016. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes egy ismeretlen pályára úgy felmenni, üres szervert választasz és akkor nyugodt körülmények között bejárhatod vagy repülheted, hogy megismerd. Néha jó helibe szállni, mert vannak igazán nagy pályák is. itt próbálgathatod a különféle fegyvereket is. ez annyira jó módszer, hogy a bf4-be már be is raktak egy gyakorló pályát, ami üres ,de ott van minden jármű és fegyó, hogy kipróbáljuk. Nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy az én javaslatomra tették bele a 4-be. :)
2016. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Kérdésem még hogy m16a3-at ha berakom a bttlelog oldalon loadout-ba akkor egy idő után ingame egy darabig ott van használom meg minden de egy idő után eltűnik és nem látom sehol. ez miért van?
2016. máj. 28. 17:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg Mégvalami: itt csalnak? csak mert láttam pár érdekes dolgot: konténeren keresztül lelőttek, 71 3-as stat, egyik pillanatban még sehol senki másikban meg ott szaladgál 1 csávó (tényleg ilyen 1mp alatt tehát nem futhatott oda). A CS:GO-t ezért hagytam ott 1 év után mert tele lett csalóval.
2016. máj. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!